Stichting Van Gogh Helvoirt wint de Gouden Zaaier

Suzanne van der Heijden (tweede van links) neemt namens Stichting Van Gogh Helvoirt dankbaar de
onderscheiding in ontvangst

Van Gogh Nationaal Park en IVN Natuureducatie reikten op zondag 3 september een onderscheiding uit aan 3 initiatiefnemers die zichzelf of samen met anderen inzetten voor een gezonde, groene en mooie omgeving in het gebied van Van Gogh Nationaal Park. Onze stichting was een van de 10 genomineerden, vanwege onze inzet voor een mooier landschap, betere beleving van Van Gogh’s erfgoed en een betere biodiversiteit dankzij ons jaarlijkse initiatief om akkerranden in te zaaien met zonnebloemen.

Gouden Zaaier
De naam van de onderscheiding is geïnspireerd op het beroemde schilderij van Vincent van Gogh, maar heeft een bredere betekenis. Met een Gouden Zaaier willen Van Gogh Nationaal Park en IVN Natuureducatie mensen inspireren om een bijdrage te leveren aan de duurzame ontwikkeling van hun eigen omgeving, ter inspiratie voor andere initiatiefnemers. En onze stichting is met het zonnebloemproject in de prijzen gevallen! We ontvingen een award en een mooi geldbedrag van € 1.000 om ons initiatief te laten groeien.

Reacties zijn gesloten.